Aktuality

Panasonic uvádí na trh nové úsporné zářivky

Autor: Administrator | napsat komentář

Panasonic úsporné zářivky

Panasonic ruší mýty o úsporných zářivkách! Zapomeňte na neestetické tvary, nepřirozené bílé světlo a počítání sekund do momentu, kdy se vaše lampa opravdu rozsvítí. Pořiďte si ekologické a energeticky úsporné kompaktní zářivky s parametry, které u běžných produktů nenajdete. Jsou rychlé, jejich design lahodí oku a při průměrném provozu 4 hodiny denně vydrží svítit až 10 let, což v přepočtu představuje neuvěřitelných 15000 hodin. To vše je výsledkem desetiletími prověřených zkušeností. Panasonic, japonská jednička ve výrobě kompaktních zářivek, vyrábí tyto produkty již od roku 1936.

Kompaktnější konstrukce s dokonalým tvarem
Společnost Panasonic úspěšně snížila minimální příkon kompaktní zářivky na 13W pro ekvivalent 70watové přímo žhavené žárovky. Tato kompaktní zářivka má inovovaný tvar „spirálové výbojové trubice”, který umožňuje dosáhnout ultra kompaktní velikosti baňky při zachování technologie tří luminoforů a širší interval teploty barvy pro dosažení přirozené barvy světla.

Ultra dlouhá životnost
Díky jedinečné technologii čtyřnásobné trubice mají kompaktní zářivky Panasonic větší životnost než většina konkurenčních výrobků. Při průměrném provozu 4 hodiny za den, dosahuje životnost této zářivky až 15 000 hodin, tedy 10 let.

Vysoká účinnost (až 69 lm/W)
Úsporné kompaktní zářivky Panasonic poskytují více světla na watt příkonu než většina konkurenčních výrobků. Díky většímu rozsahu napětí (provoz v rozsahu 170 – 250V) a rychlému startu - 40% světelného výkonu do 1 vteřiny – mají tyto kompaktní zářivky řadu použití, např. osvětlení v podlaze nebo ve schodištích.Ostatní aktuality z Čtvrtek 24. březen 2011


Aktuality z Sobota 05. březen 2011


Starší aktuality


Další články zde

Copyright © 2022 KupZarovky (Najdete nás na FACEBOOKU). Powered by Zen Cart