Aktuality

TUNGSRAM autožárovky od GE

Autor: Administrator | napsat komentář

GE Tungsram autožárovky

Proč zvolit XENON od GE?

Žárovky GE Xensation zajišťují oproti ostatním výrobcům více bezpečnosti na silnici díky zvýšené viditelnosti. Typ SUPER BLUE se vyznačuje bezkonkurenční barvou světla 10000K.

Maximální výkon? To jsou autožárovky MEGALIGHT ULTRA +120%

Díky speciálními designu vlákna a systému pokrytí baňky uvidíte na silnici vše. Světlo je o 120% silnější než u běžných autožárovek. Autožárovky vynikají maximálním jasem. Jsou vyplněny xenonovým plynem a mají stříbrnou hlavičku pro čiré čočky automobilových reflektorů. Žárovky pomáhají zejména při jízdě v noci. Studie potvrzují, že silnější osvětlení společně s bělejší barvou světla snižují riziko nehod.

Xenonový efekt a více světla? To jsou autožárovky SPORTLIGHT +50%

GE žárovky SPORTLIGHT jako jedinné na trhu kombinují zvýšenou svítivost s bílým světlem blížícím se xenonům. Ve verzi SPORTLIGHT nabízíme H1, H4 a H7.

Máte problémy s častým praskáním autožárovek?

GE Lighting nabízí autožárovky EXTRALIFE. Dvojnásobnou životnost oceníte jak u žárovek do hlavních světlometů, tak do parkovacích světel, zadních a pozičních světel.

24V autožárovky pro autobusy a trucky

Vynikající jméno si autožárovky GE Lighting TUNGSRAM udělali v segmentu 24V žárovek. HEAVY STAR a HEAVY DUTY ocení profesionální řidiči na dlouhých tratích. Autožárovky mají zesílenou konstrukci a díky unikátnímu designu mají delší životnost.Aktuality z Čtvrtek 07. únor 2013


Starší aktuality


Další články zde

Copyright © 2022 KupZarovky (Najdete nás na FACEBOOKU). Powered by Zen Cart