Aktuality

Vyzkoušejte Philips LED svítidla na 30 dnů! Záruka vrácení peněz

Autor: Administrator | napsat komentář

Akce na svítidla Philips LED
Objevte Philips LED svítidla. Teplé, přirozené a energeticky úsporné světlo Philips LED svítidel přinese zářící revoluci do vašeho domova. Nyní můžete využít akci Philips a vykoušet si LED svítidla na 30 dnů se zárukou vrácení peněz. Chcete-li si prohlédnout, jak bude svítidlo vypadat u vás doma, můžete využít unikátní program, který jsme s Philips zabudovali do našich stránek. U svítidla najdete ikonu 3D View. Celá akce na LED svítidla Philips bude trvat do 31.12.2014.

PODMÍNKY ÚČASTI:
Účastníkem akce se stává zákazník s doručovací adresou na území České republiky starší 15-ti let, který si v době konání akce zakoupí u participujícího prodejce na území České republiky Philips svítidlo pro domácnost s integrovanou LED a následně odešle nejpozději do 30. 1. 2015 včetně (rozhoduje datum podání zásilky) tento výrobek nepoškozený, v původním obalu, se všemi doplňky, vyplněným kuponem ze soutěžního letáku (který je dostupný na stránce www.philips.cz/LED) a s originálem dokladu o nákupu na uvedenou adresu organizátora. Seznam zařazených svítidel je přílohou č. 1 úplných pravidel marketingové akce.

MECHANISMUS AKCE:
1.Do této akce jsou zařazena veškerá svítidla s integrovanou LED Philips zakoupené u participujícího prodejce v období od 1. 10. 2014 do 31. 12. 2014 na území ČR.
2.Výrobek lze vrátit pouze nepoškozený, v původním obalu, se všemi doplňky, vyplněným kuponem ze soutěžního letáku a s originálem dokladu o nákupu. Doporučujeme zákazníkům zásilku s výrobkem pojistit a poslat jako „křehké“.
3.Účastník akce musí zakoupený výrobek odeslat na adresu: AVEDA PTI s.r.o., K Hájům 1309/34, 155 00 Praha 5. Infomail: posta@aveda-pti.cz
4.Výrobek lze vrátit nejpozději do 30 dnů od data nákupu. Rozhodující je datum podání zásilky.
5.Výrobek nelze vrátit přímo na prodejně.
6.V případě, že nebudou splněny výše uvedené podmínky, bude výrobek vrácen na adresu účastníka akce.
7.Akce se vztahuje pouze na výrobky zaplacené hotově nebo platební kartou. Nevztahuje se na splátkový prodej.
8.Vracený výrobek nelze poslat na dobírku. Je možné jej osobně předat na adrese organizátora po předchozí dohodě na posta@aveda-pti.cz.
9.Cena výrobku uvedená na prodejním dokladu bude účastníkovi akce po ukázána do 30 dnů na uvedený bankovní účet.Aktuality z Čtvrtek 12. červen 2014


Starší aktuality


Další články zde

Copyright © 2022 KupZarovky (Najdete nás na FACEBOOKU). Powered by Zen Cart