Aktuality

Vytvořte si jedinečnou atmosféru pomocí DorS Dimming

Autor: Administrator | napsat komentář

STMÍVÁNÍ NA BĚŽNÝCH VYPÍNAČÍCH - Vyberte si DorS Dimming zářivku zde
Série MEGAMAN® DorS DIMMING spojuje jednoduchou instalaci s integrovanou funkcí stmívání. Krokově stmívatelné úsporné zářivky MEGAMAN® mohou být používány na jakémkoliv běžném vypínači. Vyberte si intenzitu světla dle přání. K dispozici jsou stupně 100%, 66%, 33% a 5%.

MEGAMAN® DorS DIMMING spojuje pohodlí, jednoduchost a snadnou instalaci. Využijte krokového stmívání s energeticky úspornými zářivkami na běžných vypínačích a vytvořte si svou jedinečnou atmosféru.

Vestavěný stmívač

Navržen pro vytvoření funkce stmívání zářivek MEGAMAN® , umožňuje DorS DIMMING systém 4-stupňové stmívání s úrovněmi 100%, 66%, 33% a 5% při použití s běžnými vypínači.

Každé vypnutí a zapnutí zaktivuje stmívací program v zářivce. Jas zářivky může být změněn ze 100% na 66%, dále na 33% až 5% spínáním vypínače během 3 vteřin. Zářivka se znovu nastaví na plných 100% jednoduchým vypnutím na dobu delší než 3 vteřiny a opětovným zapnutím.

100% jas66% jas33% jas5% jas


Funguje na bežných vypínačích

S technologií MEGAMAN® DorS DIMMING nejsou potřeba žádná přídatná zařízení. Úsporné zářivky MEGAMAN® DorS DIMMING jsou navrženy, aby fungovaly s jakýmkoliv běžným vypínačem*. Již není potřeba používat stmívače jako s běžnými žárovkami.

Funguje s běžnými vypínači*
* Kompatibilní s běžnými vypinači pro žárovky. Nepoužívejte s digitálními stmívači, dálkově ovládanými stmívači nebo dotykovými stmívači.

 100%66%33%5%


Vytvořte si vlastní atmosféru

S MEGAMAN® DorS DIMMING technologií je jednoduché vytvořit osobitou světelnou atmosféru. Stačí jen dva jednoduché kroky: Vybalte zářivku, namontujte do světla a nastavte úroveň osvětlení. Nyní můžete "stmavovat" s běžným vypínačem.

Úsporná zářivka s dlouhou životností

Zářivky MEGAMAN® DorS DIMMING dosahují životnost až 10 000 hodin. Navíc nabízí další úsporu energie až 20% při stmívání na nižší úrovně.

JasSpotřeba energie
100%11W
66%8W
33%6W
5%4W
Příklad: GSU111s 


Široké uplatnění

Zářivky MEGAMAN® DorS DIMMING jsou dostupné v různých variantách včetně SVÍČKY, KLASICKÉ, GLOBE, TRUBIČKOVÉ a REFLEKTOROVÉ. Výborně se hodí na místa, která vyžadují atmosférové osvětlení.

  • Obývací pokoje
  • Jídelny
  • Ložnice
  • Restaurace
  • Hotelové pokoje
  • SalonkyAktuality z Neděle 01. leden 2012


Starší aktuality


Další články zde

Copyright © 2022 KupZarovky (Najdete nás na FACEBOOKU). Powered by Zen Cart